Ekologické a štýlové: Tieto vozidlá musíte skúsiť!

Každým rokom prichádzajú nové varianty, akými sa môžete premiestňovať. Dieslové auto či verejná doprava už dávno nie sú trendy. Namiesto toho môžete vyskúšať zdieľané bicykle alebo kolobežky v mestách. Netlačíte sa v hromadnej doprave a cena je približne rovnaká. Existuje vôbec niečo lepšie? Ale áno. Vlastne štýlové vozidlá, ktoré nemá len tak hocikto. Šetríte svoje nohy a užite si jazdu na unikátnych strojoch!

4 kolieska a 1 batéria

90-te roky plné pouličného štýlu sú už dávno preč. Aj napriek tomu si ľudia stále užívajú jazdu na longboarde či kolieskových korčuliach. My sme sa rozhodli vziať klasický koncept dosky so 4 kolieskami a posunúť ho na vyššiu úroveň. Aby ste sa na dlhšie vzdialenosti neunavili odrážaným, pridali sme na board elektromotor. Naskočte na elektrický board s ovládačom v ruke a užívajte si jazdu ako keby ste išli stále dole kopcom. 

Závody na dlhej doske

Výhoda longboardu oproti klasickéme skateboardu je, že na dlhej doske si dokážete oddýchnuť a zvoliť inú pozíciu nôh. Na dlhšie trasy je elektricky longboard ako stavaný. Či už po ceste do školy, práce, posilovne alebo len tak sa prejsť. Nie sú to však žiadne slimáky. Kvalitný longboard dokáže vďaka svojmu elektromotoru ísť aj 50-60 kilometrov za hodinu. Dokáže tak plnohodnotne nahradiť mestskú hromadnú dopravu. Idete do toho spolu s nami?

Zachyťte to všetko!

Sú momenty, ktoré sa už viac nebudú opakovať. Napríklad váš prvý Wheelie trik na bicykli či 30-sekundové Ollie na skateboarde. Takéto chvíle stoja za to, aby ste ich zaznamenali čo najdetailnejšie. Dnes vám k tomu stačia aj fotoaparáty na telefónoch. Aby ste získali čo najkrajší záber, použite gimball. Vďaka nemu získate plynulé a neroztrasené zábery. Radosť točiť a ešte väčšia radosť sledovať. 

Leave a Comment