Kolumbus by Ameriku objavil rýchlejšie!

KEBY…

TAK…

  • by vedel lepšie odhadnúť svoje výpravy a použil by monokulárnu termovíziu
  • automatickú identifikáciu a meranie vzdialenosti
  • nahrával a zdieľal by svoje putovanie aj s ostatnými prostredníctvom mobilu

Samozrejme Kolumbus žil v inej dobe a teda nemal k dispozícii žiadne z uvedených prostriedkov od nás. Ale vy máte.

Ste vášnivý cestovateľ/-ka? Vlastníte firmu a potrebujete monitorovať, zaznamenávať všetko, čo sa okolo nej mihne? Alebo ste proste dobrodruh telom aj dušou a potrebujete správne nástroje na to aby ste mali plnohodnotný zážitok z pozorovania na vašich výpravách? Ak ste odpovedali aspoň na jednu z našich otázok kladne, tak ste tu správne. Kolumbus nevedel o firme Hacom a chudák ako dopadol pri objavovaní Indie ? Nemal k dispozícii naše termovízie, lebo keby ich mal, tak by určite odhadol svoje výpravy lepšie… a neobjavil nakoniec Ameriku a dostal by sa do vysnívanej Indie.

Dosť sa zamotal na šírom mori, lebo nemal jednu z našich monokulárnych termovízií s funkciou AI – automatickú identifikáciu a meranie vzdialenosti. Podľa správnych výpočtov by vedel, že išiel zlým smerom. Ušetril by si veľa času, búrok, nezdarov na svojej ceste a o Amerike by sme vedeli skôr. Čo už, bola to iná doba.

Vy nemusíte byť bezmocní a dezorientovaní ako Kolumbus a pri výpravách napríklad aj s vašimi deťmi môžete využiť všetky funkcie a výhody jedinečných prostriedkov na to určených. Radi vám v tom pomôžeme. Robiť fotky a videá alebo nastavovať termovíziu a to všetko cez jednoduchú aplikáciu pre iOS a Android. Toto všetko viete robiť do viacerých telefónov NARAZ po dobu 10 hodín nepretržite. Nie je to úžasné?

Ešte by sme pánovi Kolumbovi určite odporúčali si zabezpečiť IP kamery aby mal pod dohľadom svoju milovanú Beatriz, keďže býval dlho na objaviteľských cestách. To isté môžete urobiť aj vy a nemusíte našej IP kamery používať len na ,,špehovanie“ manželky /manžela, môže to byť akýkoľvek exteriér, priestor, miesto, domáce zvieratko, parkovisko pred domom dokonca aj chladnička v kuchyni, aby ste vypátrali záhadu miznúcich potravín. Inštaláciu zvládne každý, je veľmi jednoduchá, stačí mať pripojenie na ethernet a môžete fičať.

Je dobré byť pripravený!

Leave a Comment