Tieto 3 veci na vozidle by ste mali mať v poriadku

Určite vám netreba pripomínať, prečo je kontrola vozidla tak dôležitá. Niekedy stačí aj zle utiahnutá matička a koleso sa vám môže odkotúľať za jazdy preč. Inokdedy vám zlyhajú neskontrolované brzdy a môže to skončiť až tragicky. Preto si vozidlo nechajte skontrolovať vždy keď sa vám na ňom niečo nezdá alebo ste ho odkúpili z druhej ruky. Nikdy neviete, či na ňom niečo nezlyháva a je potrebné to opraviť alebo vymeniť. Práve od toho sú k vám vždy k dispozícií autoservisy, ktoré vám s tým radi pomôžu.

Geometria kolies

Na veľkých starých nákladných vozidlách je to dokonale vidieť. Kolesá zahnuté od všetkého nákladu, ktorí museli nosiť. Napríklad aj klasická Praga V3S nie je výnimkou. Nákladiaky však nie sú jediné vozidlá, na ktorých je geometria dôležitá. Rovnako tak ju potrebuje mať v poriadku aj osobný automobil. Prečo? Získate tak dobre ovládateľné vozidlo, ktoré nebudú mať problém pochváliť na technickej kontrole. Využite službu geometria kolies v Bratislave.

Klimatizácia

Všetci milujeme príjemný, chladivý vánok, vychádzajúci z klimatizácie auta, počas rozhoručaveného leta. Aby jej používanie bolo zdravé z dlhodobého hľadiska a nedýchali ste baktérie, treba sa o ňu patrične postarať. Od toho existuje služba servis klimatizácie Bratislava, kde využívajú generátor ozónu, aby vašu klimatizáciu takpovediac prepláchli. Budete si tak môcť aj naďalej užívať studený vzduch aj v 40-stupňových horúčavách.

Naleštený lak

Áno, škrabnutý lak nie je životu nebezpečná záležitosť. Avšak to, ako vyzerá vaše auto, je odrazom vás a vašich zvykov. Ak máte vo zvyku starať sa o seba a o domácnosť, postaráte sa aj o svoje vozidlo. Či už z technického alebo vizuálneho hľadiska. Tak ukazujete svetu, že máte radi veci pekné a čisté. Kde sa nachádza najbližšia a kvalitná autolakovňa v Bratislave? Možno len zopár metrov od vás. Niet na čo čakať! 

Leave a Comment