Drsné dobrodružstvo

Leto je pomaly ale isto za nami a vy ste nestihli zažiť poriadne dobrodružstvo? Nesmúťte. Teraz ho môžete zažiť s novým Jeepom. Stačí si vybrať svojho parťáka na cestu za dobrodružstvom. Jeep Wrangler 4xe vás bezpečne dovezie k novým zážitkom po drsnom teréne ale aj po hladkej vozovke. 

Drsné dobrodružstvo 

Túžite sa vydať na potulky drsným terénom? Objaviť čo nevídané je za horami a dolami? Potom si vyberte nový Jeep® Wrangler Rubicon, ktorý je v štandarde vybavený  terénnymi pneumatikami.  Svoje zážitky z jazdy vám pomôže zaznamenať predná off-roadová kamera TrailCam s uzávierkami diferenciálov Tru-Lok®. Ako stvorené pre skutočné dobrodružstvá.

Horúce dobrodružstvo

Alebo vás skôr láka teplý piesok a morský vzduch? Nový Jeep Wrangler 4xe Sahara je v štandarde dodávaný s dokonalým audio systémom Alpine® s 9 reproduktormi, ktoré vás rozveselia aj počas dlhej cesty za slanou vodou. K tomu 18″ disky kolies z ľahkej zliatiny s dvojtónovou povrchovou úpravou garantujú bezpečnú jazdu na ceste i v ternéne. 

Luxusné dobrodružstvo

Cesta za dobrodružstvom na výnimočné miesto si zaslúži aj výnimočné vozidlo. Presne taký je  nový Jeep® Wrangler Anniversary, ktorý je oslavou 80. výročia tejto značky.  Prepracované detaily exteriéru v úprave Granite Crystal a kožený interiér dodajú tú správnu atmosféru a čaro. 

Mestské dobrodrodružstvo  

Nech sa už vydáte kamkoľvek, veríme, že vaše kilometre budú smerovať za ozajstným zážitkom. Ten si môžete užiť aj vďaka Jeepu Compass. Zážitok bude už totiž samotná jazda v tomto aute s vylepšeným motorom a výbornými bezpečnostnými prvkami. Dokonalý pocit z jazdy si môžete užiť aj vďaka prepracovanému systému na rozpoznávanie dopravných značiek či inteligentnému adaptívnemu tempomatu. Ten prispôsobí vašu rýchlosť aktuálnym rýchlostným limitom. S týmto vozidlo môžete objavovať romantické zákutia doposiaľ nepoznaných miest.  

Leave a Comment